Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 07.02.2018

Inauguracja brytyjsko-polskiej kampanii przeciwko handlowi ludźmi

W środę (7 lutego br.) w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie odbyła się inauguracja pilotażowej kampanii prewencyjnej przeciwko handlowi ludźmi.

Departament Analiz i Polityki Migracyjnej MSWiA, wspólnie z Ambasadą Brytyjską w Warszawie, organizacjami pozarządowymi oraz brytyjskimi agencjami wchodzącymi w skład Platformy do Walki z Poważną Przestępczością Zorganizowaną, weźmie udział w pilotażowej kampanii prewencyjnej przeciwko handlowi ludźmi.

Elementem mającym przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kampanią jest charakterystyczny czerwony autobus znany z brytyjskich ulic. Będzie w nim można zasięgnąć informacji na temat zagadnień związanych z handlem ludźmi i współczesnym niewolnictwem oraz otrzymać materiały informacyjne. W ramach przedsięwzięcia zorganizowane zostaną spotkania podnoszące świadomość społeczną na temat handlu ludźmi.

Departament Analiz i Polityki Migracyjnej MSWiA współpracuje z Grupą Zadaniową do walki z Handlem Ludźmi, która funkcjonuje przy Ambasadzie Brytyjskiej.

  • Inauguracja brytyjsko-polskiej kampanii przeciwko handlowi ludźmi
  • Inauguracja brytyjsko-polskiej kampanii przeciwko handlowi ludźmi
  • Inauguracja brytyjsko-polskiej kampanii przeciwko handlowi ludźmi

Mapa serwisu