Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 28.12.2006

Nagrody dla funkcjonariuszy

W dniu 28 grudnia 2006 r. Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Ludwik Dorn, wręczył wyróżniającym się funkcjonariuszom nadzorowanych służb listy gratulacyjne i nagrody pieniężne za wyjątkowe osiągnięcia w służbie, wiedzę i profesjonalizm. Wśród nagrodzonych byli funkcjonariusze Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Biura Ochrony Rządu.

   
   Wyróżnieni zostali zarówno funkcjonariusze „z pierwszej linii” jak i ich zwierzchnicy.
   Minister Ludwik Dorn w trakcie spotkania krótko podsumował mijający rok, podkreślił najważniejsze osiągnięcia każdej ze służb i zapowiedział ich wsparcie, które nastąpi już w przyszłym roku (w momencie wejścia w życie „ustawy o modernizacji służb porządku publicznego w latach 2007-2009”).
   W imieniu wyróżnionych funkcjonariuszy podziękował Ministrowi funkcjonariusz PSP, starszy brygadier Hubert Chmielecki. Błogosławieństwo i życzenia noworoczne złożył Krajowy Duszpasterz Policji ks. biskup Marian Duś. Na zakończenie spotkania przedstawiciele kierownictwa resortu podzielili się świątecznym opłatkiem z funkcjonariuszami oraz złożyli sobie życzenia.